Yeni Soluk Yeni Tasarım!

Her zaman kendini yenilemeye çalışan, nasıl daha iyi hizmet verebileceğimizi sorgulayan bir müzik market olarak şimdi de karşınıza yenilenmiş yüzümüzle çıkıyoruz!

Gerek müşteri memnuniyeti anlayışımız gerekse e-ticaret konusundaki sonsuz hizmetimizle müzik severlerin tüm ihtiyacına karşılık vermeye çabalıyoruz. Hızlı müşteri temsilcilerimiz sayesinde sorularınıza hızla cevap bulabiliyor, çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Bu bağlamda sizlerden gelen takdirleri gördükçe her gün müşteri temsilcisi bölümümüze biraz daha yatırım yaptığımızı içtenlikle söyleyebiliriz.

İnternet alışverişini en güvenilir kılmak ve ürünü detaylı inceleyebilmeniz adına profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yaparak ürünü olabildiğince yakından tanımanız için çalışıyoruz. Kendi kaydettiğimiz ve sizlerden gelen ses kayıtları ile zengin kullanıcı yorumları sayesinde eşi benzeri olmayan bir kaynağa da ayrıca sahip olduğumuz için gururluyuz.

Her zaman müşteri ihtiyacını gözeterek adım atmaya çalışıyoruz. Bunun için de sitemizi eski formundan kurtarmak için uzun süre önce büyük bir adım attık. En iyisini yapana kadar yeni yüzümüz üzerine çok fazla çalıştık. Hem görsellik hem de içerik açısından sizlere çok daha zengin bir müzik dünyası sunmak istedik. Aynı zamanda müzisyen olan ekip arkadaşlarımızda oturup site üzerinde pek çok yenilik yaptık. Kategori ve ürün içeriğini en kolay görebileceğimiz şekilde tasarımımızın kullanıcı dostu olması için uğraştık.

Biliyoruz 🙂
Eski site tasarımını yadırgayanlar olduğu gibi yeni site tasarımını da yadırgayanlar olacak. Kendilerine ve bize biraz zaman tanırlarsa, yeni tasarım ve site kullanımına kısa sürede alışabileceklerine yürekten inanıyoruz. Çoğu zaman alışkanlıklarımıza sıkı sıkıya bağlıyız. Mevcut tasarımı çok uzun yıllar değiştirmeyerek 🙂 bu bağları daha da güçlendirdiğimizin de farkındayız. Bu bağı daha kolay koparmak için yeni tasarımda birçok yenilik ve kullanıcı dostu bir yapı kullandık. Bunun farkına varmak için lütfen kendinize ve bize biraz şans verin.

Şimdi uzun süredir üzerinde uğraş verdiğimiz yeni yüzümüzle sizlere hizmet vermek için hazırız. Karşınıza yepyeni soluğumuz olan yeni tasarımımızla çıkmaktan dolayı büyük heyecan yaşıyoruz.

Heyecanımıza ortak olup yeni soluğumuz yeni tasarımımızla müziğe hiç doymamacasına gezinmek için şimdi tam zamanı diyoruz!

MyDukkan Ekibi

Yeni Soluk Yeni Tasarım!” hakkında 35 yorum

 1. m. sayin

  Merhaba, yeni site tasarımınızda bazı sorunlarla karşılaştım. Bunlardan birincisi: kategoriler bölümünde aradıklarımı bulmakta zorluk çektim ve geri dönüşleri adım adım veya direkt mydukkan logosuna tıklayarak yapmak zorunda kaldım. Katman katman görülen tasarım daha pratikti, Eski tasarımda iki-üç üst kategoriye daha rahat geçilebiliyordu.
  İkincisi: alışveriş kısmında indirim kodu kullan butonuna tıklamama rağmen buton çalışmadı.
  üçüncü olarak marka sınırlandırması için işaretleme yaparken tıkladığım anda çalışmadı ve bazen de kategoriyi daraltmadı. (ikinci ve üçüncü sorunlar tarayıcımdan da kaynaklanıyor olabilir (microsoft edge))
  son olarak da stokta 1 adet bulunduğu söylenen ürün için iki tane veya daha fazla sipariş verilebiliyor, sepetteki adedi artırılabiliyor gibi görülüyor.

  iyi günler.

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba m. sayin,

   Öncelikle geç yanıtımız için özür dileriz.
   =======================================
   Üst menüdeki kategori yapısında, alışılagelmiş bir yapı yok farkındayız. Ancak bulunduğunuz kategori listesinde veya ürün detayında, üst menüdeki kategori de sizin bulunduğunuz yere göre şekilleniyor. Bunu alternatif bir kullanım için düşünmüştük. Ayrıca müzik forumları alışkanlığını bu menüye katmak istedik.

   Alt sol menüdeki kategori yapısı hala biraz hantal kalıyor, yeni ve daha odaklı bir yapı konusunda çalışıyoruz.

   Bu arada markaya göre tüm kategorilerde gezinmeyi aktif hale getirdik. Bunun için ürün detayındaki marka logosuna tıklamanız yeterli.

   Kupon kodunu tekrar dener misiniz lütfen? Tüm ürünlerde geçerli olmayan bir kupon deniyor olabilir misiniz?

   Markaya tıkladığınızda direk sınırlandırma yaptırmadık. Bu konuda yeni bir çalışma yapmayı düşünüyoruz. Sınırlı stoklu olan üründeki sorun düzeltildi.

   Görüş ve önerileriniz için çok teşekkürler.

   Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Ahmet Bey,

   İyileştirmeler sürekli devam ediyor. Kargo sayfasında gözlemlediğiniz eksikliği kısaca bize bildirirseniz gerçekten çok yardımcı olacaksınız.

   İlginize teşekkürler.

   Cevapla
 2. ahmet can otlu

  eski sitede son yapılan yorumlar kısmı vardı sol köşede ona benzer yine getirirseniz forumların canlılığını korumuş olursunuz yine var ama bu çok işlevsiz olmuş dikkat çekici değil son 10 mesaj diye bir kutucuk olsun anasayfada çok iyi olur tekrardan

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Ahmet Bey,

   Eski sitemizde ana sayfada tüm sitedeki ürünlerin son yorumları mevcuttu. Şu anki sitemizde, bulunduğunuz kategorideki son yorum, mini forum, video ve fotoğraf özetlerini görebiliyorsunuz aslında. İlk etapta çok karışık gelebilir elbette ki, ancak etkileşimi eskisi siteye nazaran daha çok öne çıkarmak istedik. Tüm yorumların bir özeti olacak şekilde bir bölüm belki yine yapılabilir. Bunu değerlendireceğiz. 🙂

   İlginize teşekkürler.

   Cevapla
 3. Kerem Erkmen

  Yeni pencerede ürün inceleyip sepete attığımızda, yeniden üye girişi istiyor. Bununla bilrikte, sepet aşamasında da bazen (3-4 dakikalık sürelerde) sepet birden boşalabiliyor.

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Kerem Bey,

   Çözüm getirebilmemiz için, benzer senaryoyu uygulayıp aynı hata ile karşılaşmamız lazım. Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz acaba? tarayıcınızda cookie izinleri ile alakalı bir sorun olabilir belki. Bilgi verebilirseniz seviniriz.

   Cevapla
 4. Gökhan

  Ödeme seçeneklerinde defalarca sayfayı yenilemek gerekiyor. Bununla ilgili bir çalışma yapılabilir.

  Cevapla
 5. fırat

  gerçekten karmaşık bir site olmuş. göze hiç güzel gelmiyor. eski site çok daha kullanışlı ve güzel gözüküyordu. bir ürünü bulmak bazen çok zor oluyor. gereksiz bir yazı kalabalığı var. niye yapıldığını anlamış değilim.

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Fırat Bey,

   Mesajınızı bize ilettiğinizden bu yana 7-8 iyileştirme daha yaptık ve iyileştirmelerimiz devam edecek. Eskiye dönmek yerine, yenileyip iyileştirme yöntemini daha doğru buluyoruz. En çok sorun yaşadığınız konuyu örnekleyerek anlatabilirseniz, hızlı çözüm üretebilmemiz adına bize çok yardımcı olacaksınız.

   İyi günler.

   Cevapla
 6. Onur kurt

  Selamlar birinci sıkıntı ürünlerle ilgili yorumların olduğu sayfalarda aşağı yukarı kaydırırken yapılan yorumlar değil arka plandaki sayfa hareket ediyor
  İkincisi mesela bir ürünün fotoğraflarına bakıyorsun 4 -5 fotoğraf var diyelim fotoğraf modundan çıksan dahi Bir önceki sayfaya dönmek istediğinde baktığın o 4-5 fotoğrafın her birine tekrar bakmak zorunda kalıyorsun bir önceki sayfaya dönmek için ,yani geri tuşuna 5 -6 kez basmak gerekiyor

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Onur Bey,

   “Yorumun ayrıntıları için tıklayınız” bağlantısına tıkladığınızda mı bu sorunu yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse, zaten tek bir yorum açılıyor ve sayfayı kaydırırken önce yorum ayrıntıları kayıyor. En alta indiğinde arka plandaki sayfa kaymaya başlıyor. Bir sonraki yorumu görmek için, açılmış olan mevcut pencereyi kapatmanız gerekiyor. Diğer bir yorum için, ilgili yorumun “Yorumun ayrıntıları için tıklayınız” bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Şu an için bu şekilde, ancak açılan penceren diğer yorumlara da geçilecek şekilde bir özellik katılabilir. Umarız yanlış anlamamışızdır.

   İkinci meseledeki sorunu biliyoruz. İş planımızda var ve sorunu en kısa sürede çözeceğiz.

   İlginize teşekkür ederiz.

   Cevapla
 7. Onur

  Kargoyu alıcı ödüyor tamam ama en azından kredi kartı ya da havale ile ödeyenler için ürün tutarı ile birlikte kargo ücretinide karttan çekebilirsiniz.Çok büyük bir sorun değil ama pratikliktir ve bir çok sitede uygulanıyor.

  Cevapla
 8. Evren Esat Özkan

  Sipariş sırasında yaşadığım aksaklıklar:

  – Sepete ürün ekleyip alışverişi tamamla diyince, önce giriş yapmanız gerak diyor. O nasıl tok satıcı kafasıdır öyle, millet üyeliksiz sipariş alıyor, siz alışverişi tamamla düğmesini “üye ol” sayfasına bağlamaya tenezzül etmemişsiniz!?
  – MyDukkan ile ilgil haberleri almak istiyorum kutusu seçili geliyor ve seçim kaldırılamıyor, hiç hoş değil…
  – Bu zamanda sabit telefon nasıl mecburi alan olur?
  – Yukarıdaki gibi bir nedenle adres bilgilerini tekrar girmek gerekince “ilçe” seçimi sıfırlanıyor.
  – En bombası en sonda; WorldCard ile ödemeye çalışırken, 3DSecure pinini de girdikten ve pin doğru ekranını da gördükten sonra, siteninizin ana sayfasına düştüm ve siparişin tamamlanmadığını ürünün hala sepette durduğunu gördüm. Aynı işlemleri tekrarlayınca bu kez sipariş başarıyla tamamlandı.

  Cevapla
 9. Sonay Güner

  İlle de eski tasarım!!! Yeni site tasarımınızda anlatmakla bitiremeyeceğim sıkıntı ve zaman kaybı yaşıyorum.Artısı yok mu mutlaka var.Benim fark etmediğim kadar fazladır da belki de.Ancak; benim gibi düşünenlerin çok fazla olduğundan eminim.Yeni sisteme alışmaya zorlanmak yerine eski olan basit tasarımınızı kullanmayı yeğlerdim.Yeni tasarımınızı kullanmaktan memnun olmayanların sayısının yeni tasarımınızı beğenenlerin sayısından fazla olduğunu sizler de biliyorsunuz.Fakat; eski tasarıma dönmeyeceğinizi hepimiz biliyoruz.O yüzden buraya yazılanların pek bir öneminin olmadığını düşünüyorum.Bir şekilde alışacağız buna da.Milletçe nelere alışmıyoruz ki.
  İyi çalışmalar.

  Cevapla
 10. enforcerinme

  Sitede listeleme yapılırken “Temin edilemeyenleri gösterme” butonunun çalışmasında aksaklıklar yaşadım. Sayfa değiştirdiğimde bu seçenek sıfırlanıyor.

  Bir ürüne bakarken site benden login olmamı istediğinde, login işlemleri bittikten sonra ana sayfaya dönmesi, bence, doğru bir hareket değil. Zira kullanıcı ürünün ismini ve spesifik modeli tekrar hatırlayamayabilir, ve böylece almaya yakın olduğu bir ürünü, ürünü aramadan tekrar bulmaya üşendiği için almaktan vazgeçebilir. sizin için daha avantajlı davranış biçmi, login işlemleri bittikten sonra, kullanıcı en son hangi sayfadaysa oraya geri gelmesi olur.

  Son olarak da eğer login olmadan sepete bir şeyler ekleyip, satın alımda login olma seçeneğini sunarsanız çok daha kullanıcı dostu bir deneyim sağlarsınız.

  Lütfen bunları ukalalık olarak algılamayın, kullanıcı deneyimi konusunda sektörün içinde olan birisi olarak, sizlerin uzun vadede işinize yarayacak tavsiyeler vermek istedim. Genel tasarım konusunda başka bir şey gözüme çarpmadı, e-ticaret sistemlerini kusursuz hazırlamak kolay bir şey değil, emeği geçen herkesin eline sağlık.

  Cevapla
 11. Milker22

  Ürün grupları biraz karmaşık gelebilir ama daha net bir site haritası oluşturulmuş eski sitenizide beğenen biri olarak yeni halinizide beğendim. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla
 12. omur

  Merhabalar,
  Her yeni tasarımda , kullanım biraz daha zorlaşıyor gibi. Ben en eskilerdeki sarı renkli sayfalarınızı özlüyorum. Görseller çok hareketli ve ekran karışık. Koca koca resimler çok kötü gözüküyor. Kampanya bilgilerini için daha küçük resimler geçse daha mantıklı. Sonuçta merak ettiğimiz ürünü zaten büyütüyoruz.
  Sepetimdeki alışverişe ulaşmak için epey zorluk çektim. Sepetime git buttonunu bulana kadar 10 kere basmışımdır sepetim buttonuna. En sonunda kursorle aşağı çekerek bulabildim ve ödeme yapabildim.
  iyi çalışmalar.

  Cevapla
 13. emre

  merhaba sitede bir müzik bölümünü seçtikten sonra her seferinde stokta olan ürünleri tıklamak zorunda kalıyorum

  Cevapla
 14. Onur Bıçak

  Selamlar.

  Chrome tarayıcı kullanıyorum.
  Ürün filtreleme yaptıktan sonra “yalnızca temin edilebilen ürünler” dediğimde sistem seçimimi kaldırıyor.
  Örneğin; midi klavyeler de, 49 tuş filtrelemesi yaptıktan sonra “yalnızca temin edilebilen ürünler” i görmek istiyorum. Lakin sistem, 49 tuş temin edilebilen ürünleri değil, yaptığım filtrelemeyi kaldırarak tüm temin edilebilenleri ürünleri gösteriyor.

  Kolaylıklar dilerim.

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Onur Bey,

   İlgili sorun düzeltildi. Artık ilgili kategoride gezinirken, “Yalnızca Temin Edilebilen Ürünler” seçili kalabiliyor. Markalar seçildiğinde etiketler sıfırlanıyor şu an için. Ordaki sorun da 1-2 gün içerisinde giderilmiş olacaktır.

   Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.

   Cevapla
 15. Kubilay

  Ürünlerin fotoğrafları yüklenirken “image not loaded” gibi bi hata veriyor, chrome tarayıcı kullanıyorum.

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Kubilay Bey,

   Örnek verebilir misiniz? Bazı ürünlerde mi yoksa genelde yaşadığınız bir sorun mu mevcut?

   Bilgi verebilirseniz seviniriz.

   Cevapla
 16. Oğuzhan Eravcı

  Ödeme seçeneklerinde ciddi sıkıntılar var…

  Banka kartı ile ödeme bölümü hiç sağlıklı çalışmıyor sürekli hata mesajı alıyorum ve bu bölümü kullanamadım havale yapmak zorunda kaldım…
  Kısa süre içinde çözülmesini ümit ediyorum iyi çalışmalar…

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Oğuzhan Bey Merhaba,

   Bazı sorunlar vardı evet ve çözüldü. Yaşadığınız sorundan kısaca bahsederseniz seviniriz. Bilmediğimiz devam eden bir sorun varsa çözmeye çalışalım.

   Bilgi verdiğiniz için ayrıca teşekkürler.

   Cevapla
 17. Fatih

  İyi günler,
  Herhangi bir ürünün inceleme sayfasına girip de; fotoğrafı büyük boy görmek için tıkladığımızda, sonrada fotoğrafı kapatıp , önceki sayfaya dönmek için geri tuşuna tıkladığımızda tekrar foto açılıyor. Yani siteniz fotoğrafları da bir sayfa gibi görüyor. Böyle olunca 7-8 tane fotoğrafı olan bir ürünü inceleyip tekrar önceki sayfaya dönmek eziyet oluyor maalesef.

  Cevapla
  1. mydukkan Yazar

   Merhaba Fatih Bey,

   Bir süredir bu sorun devam ediyordu ve daha sonra köklü bir değişiklik yapmayı planlıyoruz.
   Mevcut sorun şu an için giderildi. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.

   Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir